Проектування лабораторій

Компанія "Інтелмед" надає повний спектр послуг з проектування лабораторій

різного профілю, забезпечуючи виконання всіх вимог для даних приміщень згідно ДСТУ.

Ми займаємося проектуванням лабораторій під конкретного замовника в залежності від типу лабораторії і поставлених перед нею завдань, необхідної функціональності, бюджету, виділеного на будівництво лабораторії.

Наші фахівці повністю підготують весь пакет необхідної документації з проектування лабораторії, перевірять його на відповідність юридичним нормам. У наших співробітників великий досвід з проектування та будівництва лабораторій, тому вони зроблять проект лабораторії точно в строк, допоможуть Вам, виходячи з досвіду будівництва, краще зорієнтуватися в різноманітті варіантів.

Компанія "Інтелмед" займається також будівництвом і капітальним ремонтом лабораторій "під ключ".

Будівельний підрозділ компанії «Інтелмед» пропонує своїм клієнтам комплексне рішення по будівництву і ремонту лабораторій 2-го, 3-го, 4-го класу небезпеки. Ми повністю беремо на себе всі турботи, пов'язані зі зведенням того чи іншого об'єкта будівництва, починаючи з підбору чи виготовлення проекту, закінчуючи узгодженням побудованого споруди.

Ми виконуємо повний спектр робіт - від розробки проекту лабораторії до комплектації її обладнанням та меблями за домовленістю із замовником.

Компанія "Інтелмед" проводить всі види інженерних рішень:

- Комплекс інженерних рішень під будівлю лабораторії (геологія, геодезія, екологія)
- Комплекс інженерних рішень для будівництва (геологія, геодезія, екологія)
- Інженерно-геологічні дослідження під будівлю лабораторії
- Інженерно-геологічні дослідження для будівництва
- Інженерно-геологічні дослідження розширені (глибина до 100 м., доп. дослідження)
- Інженерно-геодезичні дослідження під будівлю лабораторії
- Інженерно-геодезичні дослідження для будівництва
- Інженерно-екологічні дослідження під будівлю лабораторії
- Інженерно-екологічні дослідження для будівництва
- Визначення меж ділянок, точна координатна прив'язка будівництва

Нашими замовниками є:

- малі, середні та великі підприємства
- приватні підприємці
- державні структури

Компанія "Інтелмед" працює як з великими, так і з невеликими фірмами, а також з приватними особами. Система організації та управління компанії націлені на максимально ефективну співпрацю з клієнтами і партнерами, що дозволяє забезпечити інтереси покупців найкращим для них чином.

Колектив будівельного підрозділу компанії «Інтелмед» - це перевірені, надійні професіонали, які в найкоротші, по нормам будівництва, терміни виконають поставлені завдання на всіх етапах будівництва лабораторій 2-го, 3-го, 4-го класу небезпеки.

Сьогодні будівельний підрозділ компанії Інтелмед - це проектування, будівництво і ремонт, технічне оснащення за конкурентними цінами, чіткі терміни здачі лабораторій, гарантія якості та індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Сервісне обслуговування.

Компанія «Інтелмед» на вигідних для Вас умовах проводить сервісне обслуговування лабораторного обладнання і  приладів. Детальніше.

Оснащення лабораторій.

Ми пропонуємо тільки якісне обладнання фірми Siemens, витратні матеріали та реагенти. Дилерські відносини з заводами-виробниками дозволяють компанії продавати лабораторне обладнання за вигідними для кліента цінами. Детальніше.

Авторизація
*
*
Генерація паролю